+38-44-469-02-50
+38-097-039-35-79
mabua555@gmail.com
01601 м. Київ, вул. Хрещатик,  буд. 34, офіс 430.

Основною діяльністю Бюро є :


-  вдосконалення нормативно-правового забезпечення діяльності Бюро, легітимізації його структур;
- збереження та розширення регіональної структури Бюро, поширення його діяльності на всі регіони України, до районного рівня, створення зарубіжних відділень;
-  налагодження співпраці з міжнародними антикорупційними центрами, організаціями, ООН та іншими;
-  розширення інформаційної складової; забезпечення прав громадянина на доступ до інформації;
-  сприяння розвитку середнього і малого бізнесу;
-  сприяння судовій реформі;
-  розбудова співробітництва Бюро з державними органами, правоохоронними органами, прокуратурою і судами.

І. Збереження та розширення регіональної структури Бюро, поширення його діяльності на всі регіони України, до районного рівня.

1.  Вивчення ситуації з станом поширення корупції в регіоні (на основі даних офіційної статистики правоохоронних органів, соціологічних досліджень неурядових організацій);
Визначення найбільш критичних регіонів з точки зору ураження корупцією;
(регіони характеризуються погіршенням економічних та соціальних показників, зокрема зменшення рівня підприємницької активності, зростанням безробіття, злочинності, збільшенням кількості скарг на дії органів влади тощо)

2.  Здійснення візитів до регіонів України (обласних центрів, районних центрів,   м.Севастополь) з метою оцінки ситуації з впливом громадянського суспільства на життя регіону; 

3.  Зустріч з керівництвом області, правоохоронних органів, керівництвом громадських організацій; налагодження ділових контактів;

Робота здійснюється за окремим графіком керівництвом Бюро, на основі даних, отриманих у
результаті вивчення ситуації у регіонах, по мірі необхідності.

ІІ. Вдосконалення нормативно-правового забезпечення діяльності Бюро, легітимізації його структур.
1.  Організаційна робота із створення осередків Бюро (поліпшення роботи існуючих осередків);

2.  Реєстрація нормативно-правових документів про діяльність відокремлених підрозділів Бюро.

3.  Посилення юридичного відділу Правління Бюро за рахунок юристів, що працюють на громадських засадах (2-3 години протягом тижня).

Робота здійснюється керівництвом Бюро, у співпраці з Міністерством юстиції України.

ІІІ. Розширення інформаційної складової діяльності Бюро, участь у забезпеченні прав  громадянина на доступ до інформації.

1.  Вивчення світового досвіду та міжнародних рекомендацій щодо забезпечення права на інформацію.

2.  Ініціювання та всебічна підтримка створення посади Урядового уповноваженого з питань забезпечення права громадянина на отримання інформації. (доступ до інформації, яка не становить державної таємниці).

3.  Розширення інформаційних можливостей Бюро за рахунок розвитку Інтернет-сторінки, збільшення кількості інформаційних матеріалів з питань протидії корупції, розміщених у засобах масової інформації, робота з розробки матеріалів по випуску власних друкованих періодичних видань, бюлетенів. 

4.  Залучення журналістів, редакторів та власників Інтернет - видань, газет, телевізійних і радіо- каналів до участі у діяльності Бюро, у тому числі на правах членів Бюро.

5.  Налагодження співпраці із прес-службами правоохоронних органів, прокуратури, органів державної влади.

6.  Посилення прес-служби Правління Бюро за рахунок залучення молодих журналістів на громадських засадах.

Робота здійснюється керівництвом Бюро, у співпраці з прес-службами державних органів.

ІV. Сприяння розвитку середнього і малого бізнесу, звільнення його від корупційного тиску

1.  Участь у відстоювання інтересів підприємців у частині скорочення строків реєстрації підприємства та надання інших адміністративних послуг.

2.  Мінімізувати кількість довідок що вимагаються для здійснення підприємницької діяльності та зменшення кількості перевіряючи та контрольних суб’єктів;

3.  Заохочення використання пошти та електронного зв’язку при наданні адміністративних послуг;

4.  Відстоювання принципу „єдиного вікна”, запровадження  “електронної черги”, впорядкування часу прийому громадян.

5.  Запровадження підконтрольності спілкування державних службовців з підприємцями під час особистого прийому.

6.  Унеможливити закриття чи перепони діяльності підприємств під різними незаконними приводами.

7.  Боротьба з рейдерством.

8.  Вдосконалення процедур отримання дозволів на проведення операцій із землею та будівництво.

9.  Мінімізація корупційних практик при митних процедурах та транспортуванні товарів.

Робота проводиться з залученням усіх осередків Бюро, налагоджується збір інформації, узагальнення корупційних практик та виявлення корупційних схем. Правління Бюро подає інформацію Генеральній прокуратурі, правоохоронним органам, іншим компетентним державним органам для вжиття заходів.

Готується інформація критичного змісту до ЗМІ.

V. Сприяння судовій реформі

1.  Інформаційне, наукове та експертне сприяння державним органам у проведенні реформи судової гілки влади, протидії корупції.

2.  Подолання недоторканості суддів, з метою притягнення їх до відповідальності за корупцію;

3.  Унеможливлення впливу неформальних контактів суддів, правоохоронців, прокурорів на винесення неправосудних рішень;

4.  Прийняття жорстких етичних стандартів судді, працівників правоохоронних органів та посилення внутрішнього контролю.

5.  Підвищення прозорості судової діяльності (публікація рішень тощо).

Робота проводиться у співпраці з Державною судовою адміністрацією. Генпрокуратурою з залученням усіх відокремлених підрозділів Бюро. Налагоджується збір інформації, узагальнення корупційних   практик та виявлення корупційних схем. Правління Бюро подає інформацію Генеральній  прокуратурі, правоохоронним  органам, іншим компетентним державним органам для вжиття заходів.
Готується інформація критичного змісту до ЗМІ.

VІ. Розбудова співробітництва Бюро з державними органами, правоохоронними органами, прокуратурою і судами, неурядовими організаціями як в Україні так і за її межами.

1.  Налагодження співпраці з ДСА, Генпрокуратурою, МВС , Інтерпол, Ради Європи та іншими органами, шляхом участі у міжвідомчих робочих групах, громадських колегіях, у тому числі на основі планів  співробітництва.

2.  Сприяння роботі Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики, надання інформації. 

3.  Налагодження партнерських стосунків з громадськими організаціями антикорупційного спрямування як в Україні та і за її межами.

4.  Участь у реалізації проектів технічної допомоги інших міжнародних проектів у сфері запобігання та протидії корупції.

5.  Посилення співпраці відокремлених підрозділів Бюро на регіональному рівні з правоохоронними  органами та державними органами у сфері протидії корупції.

6.  Участь у форумах, конференціях в т.ч. міжнародних по питанню обміну досвідом та удосконалення форм використання громадського потенціалу в боротьбі з корупцією.

Робота проводиться керівництвом Бюро із з залученням усіх відокремлених підрозділів Бюро, ця діяльність висвітлюється у ЗМІ та на електронній сторінці.

                                                                Україна - наш дім і ми повинні навести в ньому лад!
Міжнародний симпозіум 16-18 червня 2017 р. у Берліні.
Симпозіум передбачав багатовекторний погляд на корупцію, орієнтуючись не лише на політичні та економічні аспекти, а й на соціальні, культурні, історичні, релігійні, мистецькі, філософські, громадянські та журналістські аспекти. Симпозіум представив тему та дав можливість співпрацювати з експертами з питань дослідження корупції та боротьби з корупцією. Симпозіум також був навчальною платформою та засобами обміну для молодих цільових груп та мультиплікаторів з країн Східного партнерства та Європи.
Як дітей із Великоднем вітали.
Напередодні великого православного свята, а саме 3 квітня, Бориспільський підрозділ Громадської організації «Міжнародне Антикорупційне Бюро» вирішив привітати вихованців Реабілітаційної установи змішаного типу для дітей-інвалідів «НАШ ДІМ». Вітали подарунковими наборами, свіжовипеченими пасками.
Також на цей день представники бориспільського підрозділу запросили своє керівництво. Приїхав керівник ГО «МАБ» Петро Папач та керівник підрозділу міжнародного співробітництва ГО «МАБ» Олександр Волков.. Вони побували і в «Нашому домі», і в міській службі у справах дітей, і в обласному центрі реабілітації дітей. Крім привезених подарунків вони ще роздавали дітям увагу, посмішки, теплі слова. Взамін цікавили проблемами установ та чим вони можуть допомогти.
Після «Нашого дому» заплановано завітали до Служби у справах дітей та сім’ї Бориспільської міської ради. Тут залишили дві коробки з іграшками, засобами особистої гігієни, олівцями, блокнотами, все іншим. Все це мають розділити та роздати дітям сиротам та дітям переселенців зі сходу, які проживають у Борисполі. До слова, бориспільський підрозділ опікується десятьма дітьми-сиротами.
Наступний візит – в село Циблі, Переяслав-Хмельницького району до Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Знову були подарунки, обмін теплими словами, цікавість до проблем установи. Крім того, представниця Бориспільського підрозділу Громадської організації «Міжнародне Антикорупційне Бюро» Раїса Хоменко подарувала центру ікону з Матір’ю божою та з фрагментом мощей із Афонського монастиря, щоб вона дітей оберігала, додавала життєвих сил. А ще гості привезли з собою аніматорів, які впродовж кількох годин із дітками стрибали, танцювали, проводили для них конкурси.
Як запевнили нас представники бориспільського підрозділу, вони й надалі планують влаштовувати для дітей подібні заходи, а також приділятимуть таким дітям більшу увагу.
Співробітники Міжнародного Антикорупційного бюро долучились до Новорічних, 2019 року,   привітань дітей бійців які приймаю участь в Операції Об’єднаних Сил на Сході України. Так, в м. Луцьк, Волонтерському руху «Мeцeнaти для сoлдaтa» були передані подарункові набори для дітей. Це вже не перший спільний захід який підтримує ГО «Міжнародне Антикорупційне бюро» в складний для нашої держави час в допомозі сім’ям наших захисників.
Не залишились по за нашою увагою і діти Крупівського  навчально – реабілітаційного  центру Волинської області, села Крупа, Луцького району.
Керівник центу Дацюк Олег Ярославович та співробітник Відокремленого підрозділу Міжнародного антикорупційного бюро у Волинській області Андрій Рубін.
Сім'ї участників бойових дій на Сході України та директор Міжнародного Антикорупційного бюро Петро Папач.
Фінансові реквізити Міжнародного Антикорупційного бюро.
р/р UA653052990000026000045012272, Приватбанк, МФО 320649
ЄДРПОУ 40215299